Oczyszczacze powietrza HanksAir

Model V08 - NOWOŚĆ

Oczyszczacz powietrza HanksAir model V08 przeznaczony jest do usuwania z atmosfery w pomieszczeniach wszelkich zanieczyszczeń oraz zapachów. Zastosowany w naszym modelu 5 poziomowy system filtracji umożliwia oczyszczenie powietrza z takich zanieczyszczeń jak benzeny, formaldehyd, ksylen, nieprzyjemne zapachy, wirusy i bakterie. Potrójny system mocy oczyszczania oraz czujnik zapachów i czujnik PM 2.5 umożliwia w pełni dostosowanie trybu pracy urządzenia do stopnia zanieczyszczenia pomieszczenia w którym pracuje. Tryb nocny oraz bardzo cicha praca umożliwia użytkowanie oczyszczacza nawet w trakcie snu.

35M²

ZALECANA POWIERZCHNIA

OCZYSZCZACZ POWIETRZA Z JONIZATOREM CZUJNIKIEM ZAPACHÓW oraz PM2,5

Model V01

Oczyszczacz powietrza przeznaczony jest do usuwania z atmosfery w pomieszczeniach wszelkich zanieczyszczeń oraz zapachów. Zastosowany w naszym modelu 6 poziomowy system filtracji umożliwia oczyszczenie z powietrza takich zanieczyszczeń jak kurz, roztocza, pyłki czy bakterie. Potrójny system mocy oczyszczania oraz czujnik zapachów umożliwia w pełni dostosowanie trybu pracy urządzenia do stopnia zanieczyszczenia pomieszczenia w którym pracuje. Tryb nocny oraz bardzo cicha praca 18dB(low), umożliwia użytkowanie oczyszczacza nawet w trakcie snu.

30M²

ZALECANA POWIERZCHNIA

OCZYSZCZACZ POWIETRZA Z JONIZATOREM, LAMPĄ UV I CZUJNIKIEM ZAPACHÓW

Model V02

Oczyszczacz powietrza HanksAir model V02 przeznaczony jest do usuwania z atmosfery w pomieszczeniach wszelkich zanieczyszczeń oraz zapachów. Zastosowany w naszym modelu 5 poziomowy system filtracji umożliwia oczyszczenie z powietrza takich zanieczyszczeń jak kurz, roztocza, pyłki czy bakterie. Potrójny system mocy oczyszczania oraz czujnik jakości powietrza umożliwia w pełni dostosowanie trybu pracy urządzenia do stopnia zanieczyszczenia pomieszczenia. Urządzenie ma wbudowane dwa nowoczesne wentylatory, które charakteryzują się efektywniejszym działaniem oraz dłuższą żywotnością. Cechą naszego urządzenia jest także dotykowy panel, nowoczesna konstrukcja oraz skuteczność działania dzięki dwóm dużym wlotom powietrza. Dodatkiem jest także specjalnie skonstruowana komora do aromaterapii, w której można stosować rożnego rodzaju susz zapachowy w woreczku lub olejek zapachowy.

10-20M²

ZALECANA POWIERZCHNIA

OCZYSZCZACZ POWIETRZA Z JONIZATOREM I CZUJNIKIEM JAKOŚCI POWIETRZA

Model OS-P3

Osuszacz powietrza model HanksAir OS-P3 działa na bazie technologii Peltiera, przez co samo urządzenie jest lekkie oraz charakteryzuje się bardzo cichą pracą. Idealnie nadaje się do pomieszczeń o wysokim zawilgoceniu i słabej wentylacji. Urządzenie posiada dwie wbudowane funkcje, które umożliwiają oczyszczanie i osuszanie powietrza w jednym czasie. Funkcja oczyszczania działa za pomocą wbudowanego modułu z wymiennym filtrem EPA typ11 (dawniej HEPA H11). Ułatwieniem jest także zastosowany w tym urządzeniu panel dotykowy, dzięki któremu użytkowanie urządzenia może przebiegać w łatwy sposób.

1000ml

POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA

OSUSZACZ OCZYSZCZACZ POWIETRZA 2 IN1 HANKSAIR 1000 ML